Aktualisht ajo po punon në udhëtimin e saj në Venice të Italisë.

Por, duke mos i harruar ndjekësit në rrjete sociale, Bella Hadid u sigurua që t’i trajtonte mirë ata, derisa publikoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram, të premten,

Modelja është shfaqur pothuajse e zhveshur, derisa qëndron e ulur dhe duke mbajtur gjoksin me duar.

20 vjeçarja është shfaqur më seksi se kurrë.