Zajmina Vasjari ka ditur gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, dhe jo për këngët e saj sa për linjat dhe pozat seksi.

Këtë herë ajo nuk pyet për asgjë, pavarësisht se temperaturat e larta kanë mbërritur, duke postuar një foto ku pothuajse zbulon gjithqka.

Zajmina ka zbuluar gjoksin duke mbuluar thithkat vetëm me një copë materiali e që sigurisht kjo foto kaq e nxehtë dhe provokuese ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj.