Ajo u bë ylli i “The Only Way Is Essex” kur u shfaq për herë të parë në vitin 2010.

Dhe e mërkura nuk ishte përjashtim për Lauren Goodger, e cila dukej sikur kishte sy të zbardhur kur pinte një cigare në fund të një nate të gjatë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

30 vjeçarja ka treguar asetet e saj të shumta me një veshje të shkurtër derisa mori pjesë në një ngjarje mode në qendër të Londrës