Aktori Erkan Petekkaya është bërë shumë i njohur me rolin e tij si “Xhihani” në serialin turk”Paramparça”.

Së fundmi aktori ka publikuar një video në Instagram përmes së cilës tregoi se është bërë gati për të ngrënë iftar me një koleg të tij.

Fjala është për aktorin Bahtiyar Demir i cili luan rolin si njëri nga rojtarët dhe njerëzit më besnik të “Xhihanit”.

“Iftari është gati”, ka shkruar mes tjerash aktori në mbishkrimin e videos së publikuar.