Është publikuar projekti i ri i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

“My Love” është projekti i Wale në bashkëpunim me Major Lazer, WizKid dhe Dua Lipan.

Në YouTube është publikuar versioni zyrtar i videos me tekst të këngës