Të martën në Prishtinë ka ndodhur një zënkë mes dy vëllëzërve, njëri nga ata ka marrë lëndime trupore nga therja me thikë.

Rrahja ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje ndërkohë që policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 27.06.2017-15:00. Raportohet se pas një mosmarrëveshje verbale në një mobilieri dy vëllezër meshkuj k-Shqiptarë janë rrahur mes veti, ku njëri ka pësuar lëndime trupore nga therja me thikë. Në vendngjarje janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhë. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje.