Sara Kapo, vajza e aktores së njohur shqiptare Ema Andrea, është shndërruar prej kohësh një personazh i pëlqyer nga mediat.

Më shumë se aktiviteti profesional, shkak për këtë është bërë stilin e saj ekstravagant, për të cilin edhe shquhet, shkruan Syri.net.

Sara tashmë i ka nisur pushimet verore në plazh dhe duket se nuk ka mundur të rrinte pa postuar foto provokuese me bikini.

T mobile In article [4] Laor

Ajo çfarë bie në sy përveç tatuazheve të shumta  në të gjithë trupin e saj, nuk mund të mos vihet re  gjoksi shpërthyes, ndërkohë që nga mënyra se si ka pozuar duket sikur për pak ka rrezikuar t’i dilte zogu.