Ajo është komentuar shpesh për format e saj fizike te cilat janë tejet seksi. Po flasim për bukurosh e vogël të familjes Kardashian, Kylie Jenner.

Ajo është fotografuar teksa ka dalë nën shoqërinë e motrës së saj dhe disa mikeshave, por duket se paparacët e kanë fotografuar në një moment delikat, ku ka ekspozuar pjesët intime.