Ajo ka qenë duke shijuar detin dhe diellin në Tajlandë.

Dhe Holly Hagan ka publikuar një imazh ku shfaqet më seksi se kurrë, teksa e ka publikuar foton në llogarinë e saj në Instagram,

Ylli I Geordie Shore ka ekspozuar format e saj vrastare trupore, derisa ka publikuar në bikini.

24 vjeçarja ka vënë në pah të pasmet gjigante, tek të cilat është vënë gjithë fokusi i kamerës