Këngëtari shumë i njohur korçar, Stefi Prifi, sapo ka dhënë  një lajm të rëndësishëm për fansat e tij.

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Instagram, ai i ka njoftuar se është duke punuar për këngën më të re e tij.  Stefi gjithashtu ka gjetur dhe partneren e tij, por duke saktësuar se është vetëm për klipin.

“Kenga e re ????partnerja e re ???? (ne klip????),klipi i ri”, ka shkruar Stefi në shpjegimin e fotografisë.