Skivi e Rema Canolli sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re, i cila pritet të jetë një hit i kësaj vere.

“Hajnekena”, titullohet kënga më e re nga Skivi e Rema.

Muzika është bërë nga Big Deal Records, video nga Epic Production dhe styling: Gain Carlo Milano.