Sinan Hoxha është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth karrierës së tij muzikore.

Ndër të tjera këngëtari ka folur edhe për Andrrën dhe djalin e tij Ansin, duke treguar kështu se a është një baba i përkushtuar.

Për të kuptuar më shumë detaje nga jeta e tij, klikoni në videon e mëposhtme të emisionit.