Këngëtarja Beatrix Ramosaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re ‘Pa ndjenjë’

Pamjet e publikuara në videoklipin e saj më të ri janë shumë  erotike. Këngëtarja fituese e emisionit ‘Your Face Sounds Familiar’ nuk ishte parë asnjëherë më parë në të tilla skena që tërheqin vëmendjen maksimale. Këngëtarja  shfaqet duke puthur dhe ledhatuar djalin e videoklipit. Ndër të tjera kjo këngë është ritmike dhe pritet të ketë vëmendjen e publikut.