Redona Koci vajza nga Tirana, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.

Zeshkanja seksi jo rrallë herë poston foto në rrjetet sociale, ku ajo duke më të vërtetë bombastike.

Nw fotogalerinë e mëposhtme janë zgjedhur pesë foto, ku Redona ka çmendur ndjekësit e saj me pozat jashtëzakonisht seksi