Të premten publikohet projekti i ri nga Seldi dhe Sinani

Seldi dhe Sinani janë dy artistë të cilët kanë sjellur bashkëpunime të shumta me njëri tjetrin, dhe nuk e kanë në plan të ndalen me kaq.

Sinani dhe Seldi kanë paralajmëruar se po sjellin edhe një projek të ri të premten, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “Shoqnia” dhe tani më është publikuar edhe traileri i saj.