Sarri ka një kontratë dhe do të qëndrojë me ne edhe për tre vjet të tjera. Edhe portieri Reinaështë ende nën kontratë”, ka thënë presidenti i klubit të Napolit, Aurelio De Laurentiis, duke folur për strategjinë e merkatos, raporton Ansa.

“Padroni” i Napolit tha gjithashtu se është shumë i kënaqur me ardhjen e Ounas, si dhe me objektivin për Mario Rui.

“Tashmë të shohim e të presim. Merkaton e kemi përpara”, tha De Laurentiis.