Tashmë ka mbërritur sezoni veror dhe presim që fotot e të famshmeve shqiptare të jenë shumë “hot”.

Dhe mesa duket, këngëtarja Samanta Karavella na e ka bërë qejfin me një foto nga plazhi ku ekspozon gjoksin.

Ajo ka publikuar një foto teksa merr rreze dielli nën çadrën e plazhit, e veshur me një palë rroba banjo bojëqielli.“Ça po thoni?” pyet Samanta e cila me sa duket kërkon mendimin tonë.