Ajo njihet për klasin e saj dhe stilin elegant, si në tapetin kuq ashtu edhe në jetën e përditshme.

Për këtë arsye habitesh kur Salma Hayek hedh foto “pikante” në Instagram.

Aktorja 50-vjeçare postoi një “selfie” seksi në rrjetin social, ku pozonte “topless”.

Fustani i saj i zbërthyer nga pas ia linte kurrizin zbuluar, që dukej nga pasqyra pranë së cilës Hayek ka pozuar.