Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi muaj më parë ka përjetuar ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë për herë të parë.

Ryva ishte bërë nënë e një vajze të ëmbël të cilën e pagëzoi me emrin Dorela.

Mirëpo Ryva deri më tani ka mbajtur privatësi për vajzën e saj.

Javë më parë Ryva kishte publikuar disa imazhe ku shihej duke shëtitur së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Në ato foto Ryva shihej ende me peshë të tepërt pas lindjes.

Por pak minuta më parë ajo ka habitur fansat e saj me imazhin e fundit.

Si duket Ryva është përkushtuar të kthejë linjat e saj seksi dhe si duket e ka arritur këtë.

E veshur me shumë stil, Ryva duket e mrekullueshme.