Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka bërë thirrje që PD dhe LSI të formojnë koalicionin për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.Sipas Stresit, ka ardhë koha që komunistat të largohen nga pushteti.

“Me 25 do tju trregojme komunistave Si Jau Bojm Autogol spo them per ke te votoni por dijeni qe edi rama iken njeher e mire nga pushteti. Kualicioni Qe Dua une do ishte PD, LSI… posht partita socialiste posht komunistat”, shkruan Stresi në Instagram