Ajo është e njohur për figurën e saj të zbukuruar, të cilën ajo kurrë nuk ka frikë ta shfaqë në faqet e saj të mediave sociale.

Dhe Kylie Jenner ka ngritur temperaturat sërish të martën, pasi ka pozuar për një fotosesion të nxehtë për promovimin e syzeve të saj për “Quay Australia”, shkruan Daily Mail,

19 vjeçarja është shfaqur më në formë se kurrë, derisa ka pozuar me kostume larjesh të ngjyrave të ndryshme.

Ajo mund të ketë reklamuar syzet, por e gjithë vëmendja shkon tek të pasmet e saj seksi dhe gjoksi shpërthyes i saj