Edhe Hekuran Krasniqi sapo publikoi projektin e tij më të ri.

Kënga mban titullin ‘Sonte po pijmë’ dhe vjen  në duet me Bardh Ramadanin.

Kjo këngë është e realizuar edhe me videoklip si një film i metrazhit të shkurtër ndërsa po pëlqehet nga publiku.