Këngëtari Flori Mumajesi dhe reperi Elinel kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga titullohet ‘Në shpirt’ dhe është publikuar me videoklip, përcjell Bota sot.

Bashkëpunimi mes dyshes mbanë vulën e Threedots Production.

Kujtojmë që Elinel së fundmi ka sjellë bashkëpunime të shumta me këngëtarë të ndryshëm./BS/