Blerona Zeqiri vazhdon të jetë njëra ndër moderatoret më provokative shkaku i aseteve të bombastike, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë përmes rrjeteve sociale ku shfaqet tejet aktive

E kësaj radhe Blerona përmes postimit të fundit në Instagram, vë në pah edhe njëherë gjoksin ‘shpërthyes’ dhe njëherësh është e dukshme tendenca e vazhdueshme e saj për të treguar linjat, ku vihet re se ka reduktuar mbipeshën e tepërt.

Kujtojmë se Blerona vazhdon të jetë udhëheqëse e emisionit “1 Kafe prej shpisë” e që duket të vazhdoj i suksesshëm e me të njëjtën tempo.