Prezantuesja Bora Zemani, është padyshim një nga prezantueset më seksi shqiptare.

Kjo dëshmohet edhe në postimet e fundit në Instagram të saj, ku ka shfaqur linjat e saj seksi.

Bora u bë më e njohur për publikun pas pjesëmarrjes së saj në një “Dance With Me” dhe që nga ajo kohë ajo është shndërruar në një personazh i preferuar i medieve rozë.