Dyshja që sapo kanë nisur lidhjen e tyre të dashurisë e tash vonë edhe e bënë publike, po kalojnë caste të mrekullueshme nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Reperi kosovar Gjiko dhe e dashura e tij, moderatorja Elita Rudi janë çifti më i ri i showbiz-it tonë, dhe duket se janë të dashuruar deri në veshë.

Këtë ata po e vërtetojnë dita ditës përmes fotografive, e po ashtu çka është kulminantja, me urimin e Gjikos për ditëlindjen e Elitës.

AI ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi të paparë të ciftit më herët, të realizuar në një studio profesionale.

“Urime ditëlindjen ‘motherfucker”, ka shkruar GJiko, i cili festën e ditëlindjes së të dashurës së tij, nuk e ka lënë me kaq.

Çifti ditëlindjen e Elitës po e feston në njërin prej destinacioneve më të mira në botë për të dashuruarit, në Santorinin e Greqisë.