Vajza e keqe”, Rihanna bën për vete edhe këngëtaren seksi, Encën.

Diva e skenave botërore, ka publikuar këngën e saj më të re nën titullin “Wild Thoughts”, në bashkëpunim me Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Një këngë e cila pritet të jetë HIT i verës 2017, në klipin e së cilës RiRi duket shumë seksi, gjithashtu edhe “e egër”.

Jemi mesuar me komentet e Noizyt per këngëtaren nga Barbadosi, pak më parë ai në një koment tek videot e saj, ka komentuar duke e quajtur, ‘nuse’ dhe më pas me një koment epik duke i thënë: ““Ta tregoj unë kur t’vish në shpi”.