Sot është raportuar se aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj të cilën e njohim si Xhesika, ka pësuar një aksident.

Ajo kishte thënë që nuk është asgjë serioze, ndërsa për t’i siguruar edhe më mirë fansat ajo publikoi një foto.

Arta publikoi një foto në të cilën i shfaq linjat e saj në bikini, e kthyer prapa dhe e ulur pranë pishinës.

Imazhi i saj, tregon se “Xhesika” është njëra ndër aktoret më seksi në Kosovë.