Një prej femrave më të famshme në botë falë gjoksit të saj eksplodues, Pamela Anderson flitet se është në lidhje me futbollistin francez, Adil Rami.

Dyshja janë parë së pashku të enjten duke darkuar në jug të Francës, transmeton arbresh.info.

Ish-aktorja 49 vjeçare e serialit të famshëm “Baywatch” dhe i dashuri i saj i ri dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin derisa pinin verë dhe hanin darkë në një restorant në San Tropez./Arbresh.info