Sapo ka arritur Gëzim Ostreni në takimin e liderëve të thirrur nga Ali Ahmeti, raporton TetovaSot.

Siç mësohet jo zyrtarisht në ketë takim do të  jetë edhe Menduh Thaçi, Ziadin Sela dhe Vesel Memeti.

Besa e Bilall Kasamit ka refuzuar edhe një herë bashkimin e partive politike shqiptare./TetovaSot/

https://www.facebook.com/TetovaaSot/videos/1636737126359745/