Ish-presidenti amerikan Barack Obama, ish-Zonja e parë Michelle Obama dhe dy vajzat e tyre Malia dhe Sasha, janë duke qëndruar për pushime verore në Bali, një ishull në Indonezi.

Disa burime të E!News, kanë mësuar se vetëm një natë në hotelin “Four Seaons” ku ata po qëndrojnë, kushton 2,300 dollarë.

Gjatë ditës së sotme familja Obama kanë shkuar në lumin Ayung, ku janë fotografuar me xhaketa dhe helmeta duke lundruar.