Ajo arriti famën se një modele glamuroze përpara se të futej si në reality shou.

Por, Casey Batchelor ka dëshmuar se ajo ende vazhdon të bëjë njerëzit të kthejnë kokën për ta shikuar, derisa u shfaq të enjten me veshje të rrezikshme,

Ish ylli i Celebrity Big Brother ka treguar asetet e saj trupore në një fustan të zi, me dekolte të hapur.

Por, përpos gjoksit bombastik, ajo ishte në rrezik të zbulonte dhe zogun