Këngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet për zërin e saj të pastër e të kapshëm për veshët, por edhe për stilin e veçantë që ka.

Ajo në klipe duket gjithmonë seksi por pa e tepruar me zhveshje.

Këngëtarja gëzon respektin e kolegëve të saj gjithashtu të suksesshëm në të njëjtën fushë, por ne nje prononcim per emisionin “Mirage” kur e pyesin vetë Xhensilën për Noizyn dhe Getin ajo ka një përgjigje.