Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Seyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e “Ferides’ në serialin “Më fal”.

Aktorja 28 vjeçare tanimë e ka bërë publike lidhjen e saj me aktorin e serialit “Më fal” Cuneyt Mete apo “Xhesurin” i cili në serial ka rol negativ.

Kujtojmë se aktorët më parë nuk kanë postuar fotografi ku identifikoheshin të dy, ata shfaqeshin gjithmonë duke e fshehur fytyrën.

Çifti tani për tani është duke pushuar në një vend bregdetar dhe po publikojnë fotografi së bashku, ku shihen të buzëqeshur e mjaft të lumtur.