Disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, e shfaqin Nora Istrefin teksa shkëlqen e veshur me fustan.

Këngëtarja e shumë hiteve shfaqet me një fustan të zbuluar në pjesën e sipërme dhe të hapur në pjesën e këmbës.

Ajo ka pozuar krahas kolegëve, por edhe pranë bashkëshortit Robert Berisha.

Kujtojmë se në të kaluarën ka pasur thashetheme për një krisje në lidhjen e çiftit të famshëm, mirëpo ata vazhdojnë të qetë lidhjen e tyre.