Të gjithë e njohim tashmë fiksimin e Noizyt për këngëtaren e famshme Rihanna.

Ai ka komentuar në postimet e saj, madje në një prej komenteve tha se do ta merrte nuse. Teksa dëgjon në makinë këngën e saj ai mbishkruan një koment ofendues.

Më ka tradhëtuar Buçja. Me sa duket Noizy e paska pikë të dobët Ririn dhe duke ti indinjuar. Me siguri ka lexuar lajmet se Rihana është në një lidhje të re.