Këngëtarja Ledina Çelo është e njohur për fizikun e saj të shkëlqyer.

Ndonëse i ka kaluar të 30-tat ajo vazhdon të qëndrojë në top formë, dhe këtë gjë e dëshmon edhe përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi mjaft seksi në InstaStory, ku shfaqet linjat e saj të theksuara.

Një cigare e ndezur në dorën e saj plotësonte edhe më shumë pozën ‘e nxehtë’ të këngëtares Çelo.