Ajo ka nisur xhirimet për serinë e re të “Made In Chelsea” në Ibiza.

Dhe Frankie Gaff, të shtunën, pas përfundimit të punës shfrytëzoi rastin që të shijoi pak bukuritë e plazhit spanjoll, shkruan Daily Mail,

Ylli 22-vjeçar ka ekspozuar trupin e saj të shkëlqyer në dy palë bikine, me të cilat dukej tejet në formë.

Bukuroshja bjonde i ka lënë pak vend imagjinatës, derisa ka bërë qejfin më të madh duke u shtrirë në rërë bashkë me modelen Littie Moss