Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, aktorja e madhe shqiptare, Hajrie Rondo duket se po përballet sërish me probleme shëndetësore.

Gjendja e saj është përkeqësuar ditën e djeshme dhe Rondo është dërguar me urgjencë në spital, ku i është nënshtruar një tjetër operacioni.

Lajmin e bëri publik vajza e saj, Klea Ikonomi, e cila deklaroi se aktorja prej 10 ditësh nuk ndihej mirë dhe kështu vendosi të bënte një skaner.

“Fatkeqësisht kishte nevojë urgjente për një ndërhyrje tjetër”,- shprehet e bija.

Sipas vajzës së saj, aktorja ka dalë me sukses nga operacioni por ndodhet ende në spital.

T mobile In article [4]

Aktorja Hajrie Rondo numëron më shumë se 120 role në teatër dhe film. Një nga rolet më të spikatur të aktores është ai i Tanës, mamasë së Gjinos në filmin “Përrallë nga e Kaluara”.

Gents Salon In Dubai

Global

Comments are closed.