Kylie Jenner vazhdon të ‘thyej’ rrjetin me foto të nxehta…

E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner vazhdon të ‘thyej’ Instagramin me foto provokuese dhe për këtë gjë ajo është shprehur shumë herë se nuk e ka fare problem, mund të themi se edhe motrat e saj nuk e kanë problem.

Së fundmi në llogarinë personale në Insta, Kylie ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur në shtrat, kurse afër saj shihet edhe dora e një mashkulli, i cili ia prek flokët.

Besojmë se edhe këto foto të tilla me meshkuj pranë Kylie nuk i ka fare problem pasi ajo ka postuar në Instagram edhe foto më të “nxehta” në kohën kur ishte e dashura e reperit, Tyga.