Këngëtarja dhe modelja e famshme kosovare Morena Taraku nuk heziton që të shfaq format e saj trupore.

Bukuroshja ka publikuar në Instagram një fotografi ku shihet vetëm me të brendshme dhe vetëm me një bluzë veshur në pjesën e sipërme.

Morena vazhdimisht tërheq vëmendjen me fizikun e saj të mahnitshëm.

?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on