Bukuroshja Noni Janur është e njohur për pozat e saj joshëse dhe provokative.

Duke qenë se asetet e saj trupore janë tejet seksi, ajo asnjëherë nuk ka hezituar që ti ekspozojë ato, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

25 vjeçarja ka realizuar disa poza të “nxehta” në të cilat ajo është shfaqur nudo mbi rërë