Mihrije Braha edhe pse gati është bërë gjyshe, vazhdon të zbulojë trupin e saj.

E veshur me një palë xhinse, ajo ka shpalosur pothuajse gjithë gjoksin, madje pa asnjë mëdyshje, transmeton Indeksonline.

Mihrija ka kohë që nuk është tejet aktive në muzikë por si duket vëmendjen po e kërkon në bazë të zhveshjes.  Bjonde, e grimuar dhe me flokë  të “hallakatura” është imazhi i fundit që ka realizuar këngëtarja.