Përpos që është aktive me muzikë, e tillë Remzie Osmani është edhe me rrjetet sociale.

Sot këngëtarja në Instagram ka publikuar një foto ku shihet se është veshur me një fustan dhe dukej tejet elegante.

Stili i saj është vërejtur edhe nga fansat të cilët nuk i kursyen komentet për të, madje e kanë quajtur edhe mbretëreshë.