Muajin e kaluar ajo publikoi një foto ku shfaqej e zhveshur në pjesën e poshtme, duke treguar ‘zogun’.

Dhe të enjten, Amber Rose publikoi një tjetër video të rrezikshme në Instagram, këtë herë duke luajtur me gjoksin dhe duke ekspozuar sytjenat

Ylli 33 vjeçar ka ndezur rrjetin, duke ekspozuar gjoksin gjigant me të cilin dhe luan.