Marina Vjollca është duke shijuar disa ditë pushimi bashkë me të fejuarin e saj Getoar Selimin në Meksikë.

Çastet e këndshme që po kalojnë së bashku atje, çifti nuk hezitojnë që t’i ndajnë edhe me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, Marina ka publikuar disa imazhe nga soditja e saj e fundit në plazh, teksa shfaqet mjaft seksi dhe joshëse në një fustan të gjelbër dhe të hapur.

Ajo ka marrë rreze të mjaftueshme dielli, dhe duket absolutisht një ndër trupat më seksi në estradë.