Marina Vjollca është duke i kaluar momentet më të lumtura në jetë pranë Getoar Selimit, me pushime në Miami.

Dashuria e tyre për njëri-tjetrin sa vjen e shtohet dhe këtë e dëshmon më së miri koha e më pas fotografitë që përçojnë plot lumturi.

Dyshja nga atje po i mbajnë afër vetes fansat me imazhe të publikuara pothuajse çdo ditë e Marina po merr vëmendjen me linjat seksi.

Por motra e saj Luana ani pse duket se ende nuk ka nisur pushimet, edhe pa shkuar në Miami po e zbulon gjoksin e saj gjigant nëpër rrjete sociale.