Ata janë ndër çiftet më të përfolura në skenën tonë M’u për këtë reperi Getoar Selimi dhe bukuroshja e ekraneve shqiptare, Marina Vjollca, janë duke kaluar momente shumë të mirë gjatë pushimeve të tyre në Kankun të Meksikës.

E për ta treguar këtë Geti bashkë me Marinën kanë treguar pak intimitet me një selfie që e kanë postuar për fansat e tyre në rrjetet sociale. I tërë ky pushim duket si në përrallë.

Me çiftin Geti dhe Marina që janë të lumtur shumë. Nuk do të ishte befasi nëse ata edhe do të martoheshin atje në një ceremoni private, transmeton Express.

Apo ta zënë këtë edhe si një muaj mjalti të tyre pasi që çifti shpesh udhëtojnë për në vende ekzotike gjatë një viti kalendarik.