Premiera e Spider-Man: Homecoming solli disa prej yjeve më të famshëm të Hollivudit në tepihun e kuq në La të mërkurën.

Në Teatrin Kinez TLC, Zendaya mbërriti e mbërthyer në një fustan rozë të zjarrtë që e bëri atë të dhurojë një shfaqje të paharruar, shkruan Daily Mail,

Ish-ylli i Disney-it mori gjithë vëmendjen me fustanin e saj mahnitës që kishte një prerje asimetrike dhe prerje të trashë të kofshëve