Që Madona ka hequr dorë nga meshkujt e moshës së saj apo më të mëdhenj se vetja nuk përbën më lajm.

Por kësaj here ajo ka bërë për vete një mashkull vërtet shumë të pashëm. Bëhet fjalë për modelin 31-vjeçar Kevin Sampaio, i cili ka pamjen e një ylli.

Këngëtarja e muzikës pop, 58, duket se po vazhdon trendin e saj për të takuar burrat më të rinj, duke e lënë Aboubakar Soumahoro, 26 vjeç, për modelin Kevin Sampaio, 31 vjeç

Madona, sapo ka përfunduar romancën me të dashurin e saj 26-vjeçar, por kjo nuk e ka ndalur këngëtaren të krijojë një tjetër romancë. Ata duken shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe po kalojnë shumë kohë së bashku.